Jsme strategičtí konzultanti

pro plánování a hledání lidských kapacit na projektech a rozvoj R&D center

Jsme strategičtí konzultanti

pro plánování a hledání lidských kapacit na projektech a rozvoj R&D center

Pomáháme tvořit týmy,
které fungují a rozumí si

600+ lidem

jsme našli zajímavý projekt

98 % IT profesionálů

zůstává ve firmě i po 3měsíční zkušební době

454 dní

průměrně stráví kontraktoři na projektu

60 steaků

s Acamarády sníme na offsitu

Příběh firmy

 • 2012 vznikáme

  Illya Pavlov zakládá Acamar jako klasickou bodyshopovou firmu v rámci Adastra Group.

 • 2016 nás mění krize

  Ekonomice se daří a IT expertů je nedostatek. Opouštíme bodyshopping a soustředíme se na experty ze zahraničních trhů.

 • 2017 dodáváme týmy ze zahraničí

  Rusko, Kazachstán, Španělsko... o relokacích víme první poslední a zvládáme je i za 3 měsíce.

 • 2018 máme největšího klienta 50 expertů

  Na dva české přitom připadá jeden zahraniční.

 • 2019 stavíme první tým mimo Prahu

  Konkrétně pro našeho klienta v Plzni.

 • 2024 dodáváme R&D centrum na klíč

  Budete u toho s námi?


Detaily o tom, jak vznikl Acamar, si můžete přečíst v článku.

Každý umíme něco
a dohromady nám práce odsýpá

Po předchozích zkušenostech z technologického consultingu a vývoje software jsem se rozhodl pro Acamar. Profesionalita, flexibilita a rovný přístup. Jsem rád za spokojené kolegy a zákazníky mezi R&D centry nebo Tech Huby. Pro nabrání nových sil si jdu zahrát tenis nebo vyrazím do hor.

František
Mareth

Managing Director

LinkedIn
František Mareth

Jsem oceněný obchodní profesionál s více než 25 lety zkušeností v oblasti náboru, prodeje a rozvoje podnikání a obchodního poradenství. Připojil jsem se k Acamar, abych vedl jejich strategii rozvoje podnikání. Aktivně hledám nové klienty, kteří chtějí získat hmatatelnou výhodu při vývoji svých R&D projektů, New Data Hubbs, New Teams nebo Shared Service Projects. Těším se, že vám nabídnu skutečná řešení. Mimo práci mě baví procházky se psem, vaření italského jídla a sklenka dobrého červeného vína

Pino
Nicholson

Business Development Director

LinkedIn
Pino Nicholson

Jako senior recruiterka pro naše klienty hledám na trhu ty nejlepší kandidáty. Volný čas trávím raději venku než na gauči a realizuji se při fotografování a malování.

Jana
Hájková

Head of recruitment

LinkedIn
Jana Hájková

Hlavní náplní mé práce je vyhledávání a komunikace s kandidáty, které následně provádím celým náborovým procesem. Nebojím se sáhnout ani do zahraničních trhů. Vyznačuji se tím, že miluji cukr ve všech formách, tenisky a baví mě chodit. Třeba do práce.

Adéla
Vlková

IT Recruiter

LinkedIn
Adéla Vlková

Mám ráda upřímnost a rovný přístup. Proto jsem se rozhodla pro Acamar. Práci v Back Office se věnuji celý svůj život, bankovní sektor mi dal 26 let zkušeností, tak si troufnu říci, že už o tom něco málo vím. Jsem člověk, který má rád pořádek – procesy, metodika, pravidla – pak jde všechno snáz. Spoléhám se na zdravý selský rozum a nehroutím se, když něco hned nejde podle mých představ. Můj volný čas patří přátelům, rodině, cestování, kultuře. Moje moto: štěstí je to jediné co můžeš dát, aniž bys to sám měl.

Jana
Lindauerová

Back Office Manager

LinkedIn
Jana Lindauerová

V Acamaru jsem zodpovědná za celý proces relokace. Jsem zde, abych pomohla kandidátům s vízovým procesem a komunikovala s českými imigračními úřady. Mým cílem je udělat proces relokace jednoduchým a jasným. Ve volném čase ráda chodím na procházky a tančím.

Kristina
Perič

Relocation Coordinator

LinkedIn
Kristina Perič

Mou primární zodpovědností v Acamaru jsou přípravné kurzy pro testery, které nabízíme. Starám se o organizační stránku těchto kurzů, zajišťuji občerstvení a řeším všemožné dotazy, které účastníci budoucí i současní mají. Když mám chvíli pro sebe, ráda si přečtu dobrou knihu nebo zajdu s přáteli na víno.

Adéla
Zaplatílková

Recruitment Support

LinkedIn
Adéla Zaplatílková

Mou primární zodpovědností v Acamaru je koordinace přípravných kurzů pro testery, které nabízíme. Na starost mám jak organizaci, tak komunikaci s potenciálními i současnými účastníky. Dále zastávám back-up za BackOffice a částečně Marketing. Ve volné chvíli si jdu ráda zaběhat, vybít na jumping nebo pokecat s přáteli u sklenky dobrého vína.

Veronika
Bartíková

Koordinátorka kurzů

LinkedIn
Veronika Bartíková

V Acamaru pracuji jako recruiter, takže gró mé práce spočívá v komunikaci a vyhledávání kandidátů na českém, ale i zahraničním trhu. Ve volném čase hodně cestuji, chodím s mým psem na procházky po Praze či kopcích a rád se věnuji improvizaci.

Pavel
Navrátil

IT Recruiter

LinkedIn
Pavel Navrátil

Ke své roli account managera v Acamaru jsem dozrál v sudech s HR managementem a B2B businessem. Zajímám se o osobní rozvoj a dlouhodobě udržitelnou výkonnost, a to jak v práci, tak ve sportu. Miluji moderní technologie a efektivní software ulehčující život. Energií a životním elánem mě nabíjí sport, dobré jídlo, hory, rodina, meditace a ledová voda.

Jiří
Jetmar

Account Manager

LinkedIn
Jiří Jetmar

Mým hlavním úkolem je bezproblémové zajištění back office činností, zejména měsíčních fakturací a s tím spojenou administrativou. Volný čas trávím poslechem hudby a četbou.

Markéta
Koudelová

Back Office Support

LinkedIn
Markéta Koudelová

Podle 1. písmena v příjmení: Vstřícná, veselá, vyrovnaná, vytrvalá – s výsledky vždy včas. Kromě vedení týmu pomáhám největšímu zákazníkovi s plánováním a dodávkou vývojových kapacit. Radost mi dělá sport, přátelé a kultura.

Anna
Vacíková

Account Manager „Vacka“

LinkedIn
Anna Vacíková

Pro spokojenost klienta se umím rozkrájet. Proto drtivá většina mnou dodaných specialistů pochází z velkých dálek. V práci mě baví skvělý kolektiv. Mimo kancelář mě povětšinou uvidíte s přáteli u piva a pořádného hovězího steaku.

Tereza
Jarolímková

seniorní recruiterka „TýDžej“

LinkedIn
Tereza Jarolímková
Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.